Bexheti Kompani posedon goma tė pėrdorimit masiv. Pėrveē gomave tė reja, ne klientėve u ofrojme edhe goma gjysėm tė pėrdorura.
 
 
 
Bexheti Kompani ju ofron goma tė tė gjithė stinėve dhe tė gjitha llojeve nga prodhuesi i njohur botėror, siē ėshtė FALKEN i cila ėshtė i ēertifikuar me standardet ISO 9001 dhe 14001. Kompania jonė ju ofron kėto lloje tė gomave: ZIEX ZE-512, FK-451 tė cilat janė tė specializuara pėr veturat me shpejtėsi garuese.

Bexheti Kompani gjithashtu posedon goma të përdorimit masiv siç janë: Sincera SN-807, dhe SN-828 si dhe ZIEX ZE-326. Gjithashtu kompani jonë ka edhe goma të trakorëve dhe kamionëve. Përveç gomave të reja, ne klientëve u ofrojme edhe goma gjysëm të përdorura.