Bexheti Kompani posedon goma tė pėrdorimit masiv. Pėrveē gomave tė reja, ne klientėve u ofrojme edhe goma gjysėm tė pėrdorura.
 
 
 

Bexheti Kompani me stafin e vet tė kualifikuar ju ofron njė gamė tė madhe tė shėrbimeve. Si ndėrmarrje e specializuar pėr gomat, ajo klientėve tė vet u ofron disa shėrbime nga kjo sferė. Bexheti Kompani bėn balancimin e gomave si dhe ngjitjen dhe zėvendėsimin e tė njejtave, bėn shitjen e gomave tė reja dhe gjysėm tė pėrdorura.

Kėto janė vetėm disa nga shėrbimet kryesore, Bexheti Kompani gjithashtu bėn edhe larjen e veturave nė mėnyrė profesionale, si dhe lavazhin e motorit tė veturave me reagensė special. Tė gjitha kėto shėrbime bėhen shpejt, mirė dhe me ēmime mjaft tė volitshme pėr xhepin e ēdo klienti. Nėse ju keni veturė dhe dėshironi ta mirėmbani si duhet atėher destinacioni i vetėm pėr ju ėshtė Bexheti Kompani.